Relé de 12 pins 30v 4A amb suport

farcit

preu:
€ 1.95 € 4.90
Foto:
en existència

Descripció

Relé de 12 pins 30v 4A amb suport

  • Contacte normalment obert
  • 4 terminals de 6.3 mm

Guia de referència creuada 

fabricant

Codi de producte

Audi 141 951 253 A
Audi 171 937 503
Audi 311 963 141 B
Audi 431 951 253
Explotacions frontereres 3426
Bosch 0 332 019 150
Britpart 3426
CI RL101
CL Auto UER1
Delphi SRB520
Productes DL 487
Mànega 0 727 12
ERA 661096
Fister HW 549
gual 81DB 15K235 TA
gual 90BB 9E731 EA
Hella 4RA 003 510 111
Hella 4RA 003 510 117
Herth & Buss 56361021
Herth & Buss 56361031
Herth & Buss 75613111
Herth & Buss 75613121
Herth & Buss 75613126
Herth & Buss I0899726
Herth & Buss I0899770
Herth & Buss K1611000
Intermotor 59016
Intermotor 59017
John Deere AZ 26 996
JRP RE01
Leyland Auto LPCREL1DB
Leyland Auto REL1DB
Punt d'alleugeriment REL1
Lucas SRB520
Mafco 425-1010
Opel 1238604
Opel 3440489
perla PR01
Porsche 171 937 503
Porsche 311 963 141 B
Porsche 928 615 117 00
Quinton Hazell RL101
Redco 400 RPR
SMP Europa 59016
SMP Europa 59017
Saab 8522310
Seient 141 951 253 A
Seient 171 937 503
Seient 311 963 141 B
Seient 431 951 253
Skoda 141 951 253 A
Skoda 171 937 503
Skoda 311 963 141 B
Skoda 431 951 253
TALLAR 141 951 253 A
TALLAR 171 937 503
TALLAR 311 963 141 B
TALLAR 431 951 253
Vauxhall 1238604
Vauxhall 3440489
Volkswagen 141 951 253 A
Volkswagen 171 937 503
Volkswagen 311 963 141 B
Volkswagen 431 951 253
Volvo 841177
Wehrle 20200100
Woodauto RLY1001

 

 

 


Truck Electrics al servei d'Irlanda, Regne Unit i Europa. Per buscar i comprar més productes i veure les nostres ofertes de venda i liquidació actuals, aneu a truckelectrics.com pàgina d'inici.

lliurament

Revisions de clients

Basat en la revisió 1 Escriure un comentari

Pagament i seguretat

Mestre Targeta MasterCard visa

La vostra informació de pagament es processa de forma segura. No emmagatzemem les dades de la targeta de crèdit ni tenim accés a la informació de la vostra targeta de crèdit.

Estimar l'enviament

també et pot agradar

Vist recentment